Įgyvendinti projektai

Nordic Choice Hotels

„Nordic Choice Hotels“ yra vienas didžiausių viešbučių tinklų Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, turintis apie 200 viešbučių miestų centruose ir oro uostuose. Viešbučiai skirstomi į keturis prekės ženklus. Novameta kartu su vietiniu partneriu pagamino ir įdiegė profesionalią virtuvę viename iš „Clarion“ viešbučių Stavangeryje.
Skaityti daugiau...

Middlesbrough Town Hall

Per tris aukštus įgyvendintas projektas kartu su mūsų partneriais Gastro North of Newcastle, esantis Middlesbrough miesto rotušėje.
Skaityti daugiau...

The Spanish City

The Spanish City projektas, kurtas kartu su vienu iš mūsų UK partnerių. Projektavome su tikslu sukurti nestandartinį nerūdijančio plieno baro dizainą su prieinama kaina bei per itin trumpą laiko tarpą.
Skaityti daugiau...

Nielz

Novameta ir olandų partneriai-platintojai peržiūrėjo buvusios virtuvės išplanavimą ir pasiūlė efektyvesnius sprendimus.
Skaityti daugiau...

Alma mokykla

Vienas iš mūsų projektų Švedijoje – Alma High School virtuvė, kurią sudaro Novametos standartiniai ir nestandartiniai šaldomų stalų, lentynų bei darbo stalų gaminiai. Tiek Novameta, tiek mūsų klientai džiaugiasi rezultatu, kurį pavyko pasiekti kartu.

Skaityti daugiau...

Sundkvartalet

Moderniame ir funkcionaliame biurų pastate „Sundkvartalet“, Osle, buvo nuspręsta atnaujinti biuro darbuotojų vidinės valgyklos virtuvės ir aptarnavimo zonas bei įdiegti modernią šaldymo įrangą.
Skaityti daugiau...