Naujienos

„Novameta“ dalyvaus prestižinėje „HOST 2019“ parodoje

Spalio 18-22 dienomis „Novameta“ pristatys išskirtinius gaminius didžiausiame Europoje maisto ir svetingumo renginyje „HOST 2019“, kuriame savo produktus eksponuoja virš 2000 dalyvių, o juos aplanko virš 200 tūkst. tikslingai čia atvykusių savo srities profesionalų.
Skaityti daugiau...

Novameta persikėlė į 3 kartus didesnę gamyklą

Viena didžiausių nerūdijančio plieno profesionalios virtuvės įrangos gamintojų Lietuvoje ir Europoje UAB „Novameta“ oficialiai pristatė naują net 17 000 kvadratinių metrų gamyklą bei įrangą.
Skaityti daugiau...

Praūžė kasmetinė „Novameta“ konferencija

Tai, kas praėjusiais metais startavo kaip eksperimentas - šiemet užsiaugino sparnus, įgavo aiškią kryptį ir tapo tradicija.
Jau antrus metus vykusiame, „Novameta“ darbuotojams skirtame renginyje, pristatytos diegiamos inovacijos, aptarti keliami tikslai ir ateities iššūkiai, bei dar kartą pasidžiaugta kompanijos mažomis ir didelėmis pergalėmis.
Skaityti daugiau...

Novameta persikraustė į naują fabriką!

Norime pasidalinti su Jumis labiausiai jaudinančia šiandienos naujiena. Novameta persikraustė į naują, gerokai didesnį fabriką! Pastaraisiais metais turėjome neeilinę galimybę sparčiai augti kartu su Jumis ir dabar esame pasiruošę pasidalinti tuo, kas vyksta šiuo metu.
Skaityti daugiau...

Novametai įteiktas „Metų eksportuotojo prizas“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizas 2017“ apdovanojimų metu buvo įvertintos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės bei jų vadovai.
Skaityti daugiau...

2018 m. kovo 1 d. Novameta prisijungė prie CEDA organizacijos

Novameta didžiuojasi prisijungusi prie Didžiosios Britanijos maitinimo įrangos platintojų asociacijos - CEDA, kuri jungia daugiau kaip 100 įrangos pardavėjų bei gamintojų ir skatina stiprų bendradarbiavimą HoReCa sektoriuje.
Skaityti daugiau...

Novameta parodoje HOST 2017

2017 m. spalio 20-24 dienomis UAB „Novameta” dalyvavo „HOST 2017“ parodoje – didžiausiame Europoje maisto ir svetingumo renginyje Milane, Italijoje. Ši 40 kartą vykusi paroda, HORECA sektoriaus lyderė, tai vieta, kurioje susitiko geriausi viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo įstaigų verslo atstovai iš viso pasaulio.
Skaityti daugiau...

Novameta parodoje The Great Hospitality Show 2017

2017 m. sausio 23-25 dienomis UAB „Novameta” dalyvavo „Great Hospitality Show“ parodoje Nacionaliniame parodų centre (NEC), Birmingeme – didžiausiame 2017 metų Didžiosios Britanijos maisto ir svetingumo renginyje.
Skaityti daugiau...

Naujas Novameta logotipas

Nuo įkūrimo dienos 2002 metais UAB „Novameta“ verslas sparčiai išaugo ir šiai dienai pribrendo naujiems pokyčiams. Atėjo laikas įvertinti įmonės logotipą ir padaryti jį tokį, kad atspindėtų tai, kiek mes pasiekėme ir ko sieksime toliau ateityje. Kruopščiai svarstėme ir pasirinkome naują, modernesnio dizaino, padėsiantį mums judėti tik į priekį. Ženklo dizainui nebuvo naudoti standartiniai šriftai. Raidės buvo kurtos individualiai, kad įgautų unikalumą ir išlaikytų kuo didesnį ryšį su senuoju.
Skaityti daugiau...

Novameta parodoje Hotelympia 2016

Vasario 29 – kovo 3 dienomis UAB „Novameta” dalyvavo Hotelympia 2016 parodoje, kuri vyko „ExCeL London“ parodų rūmuose. Šioje didžiausioje Jungtinės Karalystės viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo įstaigų verslo parodoje UAB „Novameta“ savo gaminius pristatė jau antrą kartą.
Skaityti daugiau...

Novameta parodoje HOST 2015

2015 m. spalio 23-27 dienomis UAB „Novameta“ dalyvavo jau 39-tą kartą organizuojamoje parodoje „HOST 2015“ Milane, Italijoje. „HOST 2015“ – svarbiausias renginys Europoje, skirtas maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įmonėms – HORECA atstovams.
Skaityti daugiau...

Apdovanojimas už inovacijas didžiausioje tarptautinėje parodoje „HOST 2015“ Milane

Didžiuojamės galėdami pranešti, jog didžiausioje pasaulyje profesionalios virtuvės įrangos parodoje „HOST 2015“ Milane UAB „Novameta“ reguliuojamo aukščio paruošimo stalas „ERGOBLOK“ susilaukė išankstinio organizatorių įvertinimo ir buvo apdovanotas inovacijų prizu „SMART Label 2015“!
Skaityti daugiau...

Novameta parodoje The Hospitality Show 2015

2015 m. sausio 19-21 dienomis UAB „Novameta” dalyvavo nacionalinėje maisto ir svetingumo parodoje „The Hospitality Show 2015“ Didžiojoje Britanijoje, Nacionaliniame parodų centre (NEC), Birmingeme. Parodoje pristatėme savo laiko išbandytus standartinius gaminius ir inovatyvius individualius sprendimus, tokius kaip funkcionalus nešvarių indų rūšiavimo sprendimas bei ergonomiškas elektra reguliuojamo aukščio maisto paruošimo stalas su integruotu šaldomu stalu.
Skaityti daugiau...

Pristatėme naujausius gaminius Londone

Balandžio 28 – gegužės 1 dienomis „ExCeL London“ parodų rūmuose vyko didžiausia Jungtinės Karalystės viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo įstaigų verslo paroda „Hotelympia 2014“.
Skaityti daugiau...