Naujienos

Apdovanojimas už inovacijas didžiausioje tarptautinėje parodoje „HOST 2015“ Milane

Didžiuojamės galėdami pranešti, jog didžiausioje pasaulyje profesionalios virtuvės įrangos parodoje „HOST 2015“ Milane UAB „Novameta“ reguliuojamo aukščio paruošimo stalas „ERGOBLOK“ susilaukė išankstinio organizatorių įvertinimo ir buvo apdovanotas inovacijų prizu „SMART Label 2015“!

Iš 1700 parodoje dalyvaujančių įmonių, tarptautinė „SMART Label 2015“ konkurso komisija atrinko ir apdovanojo tik 63 gaminius – tarp jų ir UAB „Novameta“ ERGOBLOK stalą, kuris pasižymi ergonomiškais bei inovatyviais technologiniais sprendimais. Parodos metu stalas bus eksponuojamas atskiroje erdvėje - „Inovacijų galerijoje“ - kartu su didžiausių ir garsiausių pasaulyje HoReCa įrangos gamintojų inovacijomis. Tarptautinis UAB „Novameta“ pripažinimas yra nuoseklus profesionalios, ambicingos ir jau 15 metų patirtį sukaupusios komandos darbo rezultatas!

Naujos kartos ERGOBLOK reguliuojamo aukščio stalai pasižymi ergonomiškumu, kompaktišku dizainu ir įrangos išdėstymo galimybe pagal individualius poreikius. Aukščio reguliavimo funkcija suteikia galimybę ruošti maistą ergonomiškiausiame darbastalio aukštyje – tai gerina darbo efektyvumą bei mažina darbuotojų nuovargį. Įrangos išdėstymas šiuose staluose yra kiekvieną kartą pritaikomas pagal individualius virtuvės poreikius. Stale integruojama neutrali, šildoma ir šaldoma UAB „Novameta“ gaminama įranga, todėl stalas yra ne tik kompaktiškas, ergonomiškas, tačiau pasižymi ir elegantišku dizainu.

Atgal