Naujienos

Novameta parodoje HOST 2015

2015 m. spalio 23-27 dienomis UAB „Novameta“ dalyvavo jau 39-tą kartą organizuojamoje parodoje „HOST 2015“ Milane, Italijoje. „HOST 2015“ – svarbiausias renginys Europoje, skirtas maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įmonėms – HORECA atstovams.

UAB „Novameta“ šioje parodoje dalyvavo jau trečiąjį kartą ir šiemet pristatė tiek naujus, tiek laiko išbandytus sprendimus – modulinius stalus, šaldymo ir šildymo prietaisus, maisto išdavimo linijų įrangą, gaminius barams ir dar daugiau. Parodoje „HOST 2015“ dėmesys buvo skiriamas ne tik aukštai kokybei ir ergonomikai, bet ir neribotoms dizaino galimybės bei inovacijų realizavimui profesionaliose virtuvėse – UAB „Novameta“ sukurtas gaminys apdovanotas „SMART Label“ ženklu už inovacijas! Tai išskirtinis pripažinimas – iš parodoje dalyvavusių 2038 įmonių, šio išskirtinio įvertinimo sulaukė tik 63 įmonės.

Įmonės eksponuojami sprendimai sulaukė didžiulio susidomėjimo iš esamų bei potencialių naujų klientų. Užmegzti ryšiai ne tik su Europos įmonėmis, bet ir už jos ribų – aukštos kokybės nestandartinė įranga itin domina tiekėjus iš Artimųjų Rytų, JAV, Australijos.

Dalyvavimas „HOST 2015“ UAB „Novameta“ leis žengti iš už Europos ribų ir toliau sėkmingai plėsti savo gaminių eksporto rinkų geografiją.

Atgal