Naujienos

Lietuvių produktas įvertintas tarptautiniame dizaino konkurse

UAB „Novameta“ naujasis flagmanas - reguliuojamo aukščio virimo-kepimo sala įvertinta ir tarptautiniame dizaino konkurse „European Product Design Award“ (EPDA), kuriame pelnė aukščiausią dizaino apdovanojimą.

Nestandartinės nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamintojos UAB „Novameta“ vadovo Mindaugo Jonuškio teigimu, dvejus paskutinius metus kurta ir tik šiemet rinkai pristatyta virimo-kepimo sala išsiskiria ne tik savo efektyvumu ir ergonomika, bet ir unikaliu dizainu.

„Labai džiaugiamės šiuo tarptautiniu įvertinimu. Prie mūsų naujojo flagmano dirbome dvejus paskutinius metus, investavome daugiau nei 200 000 eurų ir įdėjome visą širdį. Tad tikrai malonu, kad mūsų sprendimus įvertina ir šios srities profesionalai.

Projektuojant šį gaminį mums itin svarbu buvo tai, kad pati sala, kaip ir jos dizainas, būtų praktiška, netrukdytų dirbti patogiai ir ergonomiškai.

Kitaip sakant, virimo-kepimo sala yra skirta virtuvės profesionalams palengvinti jų kasdienybę bei padėti įgyvendinti pačius sudėtingiausius gastronominius iššūkius, todėl visus reikalingus ir norimus komponentus šefas pasirenka pats. Salą galime individualizuoti iki pačių smulkiausių detalių – skirtingų išmatavimų, spalvos, logotipų išpjovimų ir t.t.

„Novametos“ virimo-kepimo sala išsiskiria ir savo reguliuojamo aukščio funkcija, kuri leidžia patogiai dirbti net kelioms skirtingoms komandoms. Tai itin virtuvės šefų vertinamas aspektas“, - pasakoja „Novameta“ vadovas.

M. Jonuškio teigimu, kuriant pirmosios profesionalios virtuvės salos dizainą buvo stengiamasi išlaikyti vientisumą su kitais gaminiais, tačiau ieškota ir unikalių sprendimų.

„Novametos“ gaminių dizainas išsiskiria minimalizmu,  savo aiškia forma ir linijomis, todėl ir naujasis flagmanas išlaiko tą patį dizaino vientisumą. Kartu su sala siūlome ir to paties stiliaus ventiliacinį gaubtą, ką gali padaryti ne tiek jau daug gamintojų“, - dėsto M. Jonuškis.

„Novameta“ pirmaisiais metais planuoja pagaminti keliasdešimt salų, dalis jų bus skirta Lietuvos rinkai.

 

Atgal