Naujienos

„Novameta“ dalyvaus prestižinėje „HOST 2019“ parodoje

Spalio 18-22 dienomis „Novameta“ pristatys išskirtinius gaminius didžiausiame Europoje maisto ir svetingumo renginyje „HOST 2019“, kuriame savo produktus eksponuoja virš 2000 dalyvių,  o juos aplanko virš 200 tūkst. tikslingai čia atvykusių savo srities profesionalų.

Šiemet Milano parodoje „Novameta“ dalyvaus kartu su savo dukterine įmone „Pifka“ bei akcentuos įmonių grupės siūlomus kompleksinius sprendimus, leidžiančius gauti unikalius ir kokybiškus produktus iš vienų rankų.

Bendrame net 200 m² stende kompanija pateiks restorano koncepciją su skirtingomis virtuvės zonomis – maisto gaminimo ir indų plovimo zona, 5 metrų ilgio maisto išdavimo linija, taip pat išvysite H2 higienos standartą atitinkančius  gaminius, ovalų gaubtą, iki smulkiausių detalių ištobulintą maisto ruošimo salą ir kt.

Greta analogų neturinčių unikalių bei populiariausių standartinių gaminių „Novametos“ stende rasite ir išskirtinio dizaino barą, kurio formos ir kūrybingų inžinierių įgyvendinti sprendimai nepaliks abejingų.

Viena didžiausių nerūdijančio plieno profesionalių virtuvių įrangos gamintojų Europoje „HOST2019“ parodoje taip pat pristatys naujos kartos, A energetinės klasės,  gamtai draugiškus propaninius  R290 šaldytuvus.

„Novameta“ stendą rasite 4 pavilijone, U46, U54, V45, V53.

Atgal